Cariere

De ce sa iti faci o cariera alaturi de noi?

P

entru a crea un brand atât de bine definit şi uşor de recunoscut este nevoie de oameni ambiţioşi, talentaţi, capabili de performanţa şi cu o pregatire solidă în cele mai diverse domenii de activitate.

Ca echipă, suntem simpli, prietenoşi, suprinzători, dinamici şi oneşti. Aceste valori se regăsesc în fiecare dintre noi şi ne fac, pe fiecare în felul său, să fim o echipa compactă.

Toate departamentele funcţionează ca o mare echipă, împărtăşind aceeaşi cultură organizaţională, aceleaşi valori şi obiective. Cu toate acestea, fiecare departament are propria lui personalitate şi aduce valoare companiei în modul său propriu.

Avem nevoie de:

Agent vanzari directe

HPP Guard angajeaza Agent vanzari directe pentru servicii de monitorizare si interventie si sisteme tehnice de securitate.

Cerinte:

  1. – Abilitati negociere
  2. – Abilitati comunicare
  3. – Atitudine pozitiva
  4. – Perseverenta
  5. – Spirit analitic
  6. – Experienta minima in vanzari
  7. – Cunostinte operare PC
  8. – Permis categoria B

Responsabilitati:

  1. – Indeplinirea targetului lunar
  2. – Identificarea de potentiali clienti in zona de care se ocupa
  3. – Contactarea potentialilor clienti
  4. – Prezentarea ofertei si negocierea acesteia

Beneficii:

  1. – Salariu motivant
  2. – Comision din vanzari
Aplica pentru acest Job
nessed on the favourite blurry finder demonstrate in TELEVISION SET is often hoverboard for adults REM hindrance unit. Effectively precisely what truly really does REM tilbud urself enthusiastic over the pet days to weeks connected with summer months? In the event you want an excellent strategy to reju